System sterowania domem, dzięki któremu dom staje się Twoim gospodarzem i pozwoli jeszcze bardziej korzystać z życia. Wiele monotonnych i pracochłonnych czynności wykonuje sam. Pamięta za Ciebie m.in. o wyłączaniu światła i uruchomieniu alarmu / monitoringu, dostosowuje do Twoich potrzeb funkcjonowanie całego mieszkania.

Inteligentne instalacje elektryczne, sieć czujników i detektorów zainstalowanych w całym domu i ogrodzie sprawia, że nie tylko możesz sterować dowolną funkcją zdalnie (przez Internet), ale też pozwolić się wyręczyć. System Inteligentnego domu Deimic One pamięta Twoje indywidualne ustawienia i sprawia, że dom dostosowuje się do potrzeb domowników, ułatwiając codzienne czynności. Pełna automatyka w domu pozwoli Tobie na bezprzewodowe i zdalne sterowanie domem – uruchomi także urządzenia. Dom inteligentny? Smart home? Tylko z Deimic!

SUNTECH Polska - Inteligentny Dom

Możliwości systemu DEIMIC

Komfort posiadania systemu DEIMIC ONE

Dzięki systemowi inteligentnego domu Deimic One zapewniasz sobie nieporównywalną wygodę. Zauważysz oszczędność czasu i energii w przypadku konieczności dopilnowania takich spraw, jak włączanie i gaszenie światła, wietrzenie sypialni, otwieranie i zamykanie bram garażowych i wjazdowych, czy też pilnowanie odpowiednich temperatur w pomieszczeniach.

Wiele czynności, które wykonujemy w naszym domu jest dla nas uciążliwych, ale nie zwracamy na to uwagi. Dzięki systemowi inteligentnego domu Deimic One (smart home) przestaną one zaprzątać głowy, co od razu da się zauważyć i odczuć pełny komfort mieszkania. Systemy, inteligentne instalacje elektryczne oraz czujniki dbają o Ciebie i Twój komfort. Sterowanie domem, w tym sterowanie oświetleniem, wartością temperatury w różnych strefach (ogrzewaniem, klimatyzacją) czy sterowanie roletami – stanie się łatwe i przyjemne! System Deimic One to rozwiązania integrujące lub zastępujące liczne inteligentne urządzenia, zbierające informacje, dzięki któremu masz możliwość zarządzania całością bezpośrednio za pomocą aplikacji Twojego telefonu.

Oszczędności - Dom Inteligentny

Komfort i bezpieczeństwo to nie wszystko. Automatyka budynkowa inteligentnych domów takich jak System Inteligentnego Domu Deimic One dba również o odpowiednie zużycie energii elektrycznej i wodnej sprawiając, że domy inteligentne stają się bardzo oszczędne. Często bezmyślne lub nieumiejętne zarządzanie zasobami energii przez człowieka przechodzi pod kontrolę systemu, któremu nie zdarza się zapomnieć zgasić światła lub nadmiernie nawodnić ogrodu czy też obniżyć temperatury w trakcie nieobecności.

Specjalne wykresy dostępne w aplikacji mobilnej pozwolą śledzić oszczędności w każdym miesiącu. Dzięki temu będziemy wiedzieć ile energii zużywamy i jak bardzo system inteligentnego domu przyczynił się do jej zaoszczędzenia w budynku.